Schoolleider: Pim Frijhoff

Mijn naam is Pim Frijhoff en ben de schoolleider van de Okkernoot. Ik ben getrouwd en heb een dochter en twee zoons. Vanuit Apeldoorn rijd ik vaak op mijn motor heen en weer naar de Okkernoot.
Aanwezig op: maandag, donderdag en vrijdag
p.frijhoff@okkernoot.nl
 
   
 

Intern begeleider: Anja Wagener

Kinderen in ontwikkeling blijven mij, na bijna 25 jaar in het onderwijs, nog steeds enorm boeien.
Aanwezig op: maandag en woensdag
anja@okkernoot.nl 

 
   
Juf Ans Hofman
Ik ben Ans Hofman, al jaren werk ik met veel plezier in groep 1 en 2 van de Okkernoot.
Aanwezig op: woensdag, donderdag, vrijdag
ans@okkernoot.nl
 
   
 Juf Ilka
Met veel plezier ben ik in 2016 begonnen op de Okkernoot in groep 1/2.
Aanwezig op: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Ilka@okkernoot.nl 
 
   
 Juf Jonna Janssen
ik ben juf Jonna en werk sinds 2016 op de Okkernoot. Daarnaast werk ik met veel plezier op basisschool Stap voor Stap in Elst.
Aanwezig op: donderdag
jonna@okkernoot.nl
 
   
 Juf Lieke van Mullem
Ik ben juf Lieke en werk sinds 2016 op de Okkernoot met veel overgave.
Aanwezig op: woensdag, donderdag en vrijdag
lieke@okkernoot.nl 
 
   

Juf Margriet Akkermans

Ik ben juf Margriet en werk al heel wat jaren in het onderwijs met heel veel plezier en toewijding.
Aanwezig op: maandag, dinsdag en woensdag
margriet@okkernoot.nl
 
   
 Juf Marie-Josée Düking
Hallo mijn naam is Marie-Josée Düking. Ik ben al 25 jaar leerkracht en heb in alle groepen lesgegeven. In mijn vrije tijd vind ik het heerlijk om te lezen, koken, tuinieren en te shoppen.
Aanwezig op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
mariejos@okkernoot.nl 
 
   
 Juf Sanne Liebrand
Ik ben juf Sanne en ik werk sinds 2008 op de Okkernoot. Mijn lievelingsvak is geschiedenis. Daarnaast houd ik van toneelspelen.
Aanwezig op: maandag en dinsdag
sanne@okkernoot.nl 
 
   
 Meester Tony Wanetie
Mijn naam is Tony Wanetie. Ik ben leerkracht op de Okkernoot. Dit doe ik al vele jaren met heel veel plezier. In mijn vrije tijd kijk ik graag films en vind ik het fijn om een eind te fietsen.
Aanwezig op: maandag t/m vrijdag
tony@okkernoot.nl
 
   
 Juf Wilma Paling
Ik ben juf Wilma en sinds het schooljaar 2007-2008 ben ik werkzaam op de Okkernoot als administratief medewerkster.
Aanwezig op: dinsdag
w.paling@stisamo.nl
 
   
Vrijwillige conciërge Shane Gerke
Ik ben meester Shane en ben de vrijwillige conciërge van de Okkernoot. Ik zorg voor het onderhoud aan gebouw en plein.
Aanwezig op: dinsdag en donderdag.
info@okkernoot.nl
 
   
Schoonmaakster: Anna
Ik ben Anna. Al jaren maak ik met plezier de Okkernoot schoon en fris!
Aanwezig op: maandag- t/m vrijdagmiddag.
info@okkernoot.nl
 
 

deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl